موجود نیست

اگر به دنبال نحوه اموزش بافتنی کودکان هستید و می خواهید این بار از این هنر برای کودکان و نوزادان خود استفاده کنید ما مجموعه ای کاملا تخصصیب برای این بخش در نظر گرفته ایم که یکی دیگر از کارهای منحصر به فرد خانم یاروی محسوب می شود.مجموعه آموزش بافتنی برای کودکان خانم یاوری در قالب دو دیسک اورجینال ارائه شده است و شما می توانید موضوعات مختلفی که مربوط به نوزادان و کودکان هستند را در این دو دی وی دی مشاهده نمایید.

آموزش قلاب بافی لباس نوزاد

اگر بخواهیم به معرفی کامل سرفصل های مجموعه اموزش بافتنی کودک خانم یاوری بپردازیم می توان به عناوین زیر اشاره کرد :

در دیسک اول از مجموعه آموزش بافتنی خانم یاوری مختص کودکان می توانید موارد زیر را شماهده نمایید :

بافت مدل لباس کودک تا ۳ ساله

آموزش بافت دو مدل پیشبند

آموزش بافت روسری برای کودک

اما در دیسک دوم از مجموعه آموزش قلاب بافی خانم یاوری که برای کودکان تهیه و تدارک دیده شده است دارای عناوین زیر است :

بافت سه نوع پتوی توری

بافت پتو مدل شطرنجی و شال و کلاه

بافت لباس دخترانه یقه گرد

بافت لباس دخترانه دو رنگ

بافت لباس دخترانه مدل طرح برگ

بافت یک مدل پالتوی دخترانه

بافت یک مدل سارافون دخترانه

آموزش قلاب بافی لباس نوزاد

شما می توانید این محصول را با قیمت ۲۰ هزارتومان در هر کجای کشور که باشید تهیه نمایید. برای خرید مجموعه آموزش قلاب بافی لباس نوزاد و کودک ایشان می توایند به یکی از روش های عمل نمایید :

بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و همین الان سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق سایت ثبت نمایید.

می توانید جهت تهیه مجموعه اموزش بافت لباس کودک با قلاب با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید مشخصات پستی خود را به شماره بالا پیامک کرده و از این طریق سفارش خود را ثبت کنید. آدرس + کد پستی + نام محصول و نام گیرنده را باید پیامک کنید.

آموزش بافتنی نوزادان و کودکان کاری بسیار تخصصی است و باید حتما برای انجام کارهای زیبا و شکیل دوره خاصی را گذارنده باشید. شما با تماشای این مجموعه آموزشی خیلی راحت با کمی تمرین می توانید بهترین کارهای بافتنی در این زمنیه را ارائه دهید.

یکی از بخش های بافتنی در کودکان که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است آموزش کلاه بافتنی نوزاد است که در این دوره چند مدل زیبا را نیز برایتان قرار داده ایم.از دیگر بخش های مورد توجه در این زمینه اموزش پاپوش نوزادی با قلاب است که برای ان هم چندین نمونه مختلف را در مجموعه قرار داده ایم. شما عزیزان می توانید با تهیه این مجحموعه راه را تا حد زیادی برای خود هموار تر نمایید و خیلی خیلی زودتر از آنچیزی که فکرش را می کنید به مهارت در این رشته دست یابید.

شما بعد ازتماشای این دوره و تمرین و تکرار مناسب قادر خواهید بود تا در موارد زیر به خوبی عمل نمایید :

اموزش بافت شلوار نوزادی با قلاب

بافت کلاه نوزاد با قلاب

آموزش قلاب بافی لباس نوزاد

آموزش بافتنی نوزادان

آموزش هایی زیادی را می توان در بازار یافت که مختص نوزادان و کودکان است اما چرا ما تاکید داریم شما برا ادامه روند اموزش بافتنی خود از این مجموعه استافده نمایید؟ علت ان اولا وجود مربی بزرگی چون خانم یاوری است که با بیانی زیبا و شیوا به بیان نمکات مهم بافتنی می پردازند.

اما دومین علت ان وجود سرفصل های مهم و کاربردی است که در قالب دو دیسک عرضه شده و می تواند تا حد زیادی نیاز شما در بخش های مختلف را برطرف نماید.

اما سومین علت هم استفادهاز دیسک های اورجینال و قدرت پخش بسیار با کیفیت از دیگر خصوصیت این مجموعه است که انگیزه ما را در خرید ان افزایش می دهد.

مجموعه آموزش بافتنی برای نوزاد خانم یاوری را می توانید در هر کجای ایران که هستید همین الان سفارش دهید. ابتدا کالایتان را دریافت خواهید کرد و سپس وجه آنرا به مامور پست می پردازید.


اموزش بافتنی خانم کتلی در سیمای خانواده , بافتنی خانم یاوری , خرید اینترنتی سی دی آموزشی قلاب بافی , بافتنی با قلاب خانم پاشایی

+
نوشته شده توسط حسنی در جمعه 22 دی 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان